ennustamine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ennustamine taroga

+4
pistrik
marne4
PeataPea
Admin
8 posters

Go down

ennustamine taroga Empty ennustamine taroga

Postitamine  Admin Püh Märts 15, 2009 2:40 pm

Taro kaartide päritolu ei ole teada; seda on seostatud Itaalia renessansiga, muistse Egiptusega ning Kesk-Ida ja Lääne mustlastega.
Taro kaarte on kaht tüüpi, algupärane suur arkaan, kuhu kuulub ühtekokku 22 kaarti, ning 56 väikest arkaani, mis lisandusid kaardipakile tunduvalt hiljem. Igal kaardil on sümboolne illustratsioon ning kui kaardid laiali laotada, saab neilt lugeda ja neid tõlgenda. Suure arkaani tähendus on ennustamisel tähtsaim, väikesed arkaanid sõltuvad neist.
Kaarte kasutatakse, et mõista olukordi ning ennustada tulevikku. Taro kaartide lugemine pole üksnes ettekuulutamise meetod, vaid ka viis tunnustada iseennast ning saada vaimselt valgustuks.

Taro kaarte saab osta mitmetest poodidest.Nendega on enamati kaasas tutvustav raamat, mille abil on võimalik taro kaartidega ennustamine kiirelt selgeks saada. Taroga läheb kõik hästi. Ennustada ei tohi esmaspäeviti ja kuu esimesel päeval. Soovitav oleks ennustada täiskuu ajal kella 20.00 - 24.00, siis läheb ennustus kiiremini täide. Like a Star @ heaven

Admin
Admin

Postituste arv : 4
Join date : 15/03/2009

https://ennustamine.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

ennustamine taroga Empty Re: ennustamine taroga

Postitamine  PeataPea Püh Nov 08, 2009 7:19 pm

Tere! Leidsin selle foorumi ja mõtlesin, et liitun kuna mind huvitab ka väga ennustamine ja esoteerika. Kahjuks on see foorum väga tühi aga tundub, et huvilisi on. Kui võimalik siis äkki saan kedagi aidata nendes küsimustes Smile

Ise soetasin enda esimese taro kaartide paki umbes kuu eest, seega olen väga võhik. Valisin lihtsalt välimuse järgi endale Aleister Crowley Thoth Tarot paki.
Kaartide tõlgendamises on abiks mul peamiselt kaks raamatut: http://www.apollo.ee/product.php/0603138 ja
http://www.apollo.ee/product.php/0540896 . Seal on ära toodud iga kaardi kohta käivad märksõnad ja seletus. Raamat annab vastuseid armastuse ja tundeelu ning äri ja finantsküsimustele. Mõlemas raamatus on toodud mitu ladumisviisi.

Kui rääkida minu kogemustest kaartidega, siis on olnud nii hämmeldust kui segadust. Mõnel korral on kaardid andnud täiesti konkreetseid vastuseid ja fakte. Võtab lausa seest kõhedaks. Algajana on aga rohkem segadust ja häma kui selgeid vastuseid. Aga eks mul pikk tee veel ees Very Happy

Vot ühest asjast ma aru ei saa! Miks küll räägitakse, et taro kaardid on ohtlikud? Isegi üks müüa kunagi Loitsukelleris hoiatas. Ehk on see ohtlik inimestele kes igat seletust tõepähe võtavad ning kaardi panemisest sõltuvusse jäävad? Aga mingi musta maagiaga (nagu mulle algul tundus) tegu pole - kõigest müüt Smile

Taro huvilised andke märku!!! Vestleme!

PeataPea
alien

PeataPea

Postituste arv : 2
Join date : 08/11/2009

Tagasi üles Go down

ennustamine taroga Empty Re: ennustamine taroga

Postitamine  Huviline Reede Nov 20, 2009 8:25 pm

Kust neid kaarte osta saab ? Smile

Huviline
Külaline


Tagasi üles Go down

ennustamine taroga Empty selgeltnägija sergei

Postitamine  lihtsalt Laup Nov 21, 2009 11:15 pm

olen vaadanud selgeltnägijate tuleproovi ja Finalist Sergei on jäänud mulle sisse kripeldama, ta on nii salapärane ja huvitav inimene.
Ennem olin huvitatud ka ennustamisest, kuid nyyd tahaks tõsiselt proovida...

lihtsalt
Külaline


Tagasi üles Go down

ennustamine taroga Empty Soovitan

Postitamine  marne4 Püh Nov 22, 2009 8:46 pm

Tre!
Soovitaksin siinsetele Taro huvilistele raamatut "Taro vötmesönad" Öpik koos ladumismeetoditega.Autor:Hajo Banzhaf.Taro kaarte hakkasin uurima juhuslikult ja igavusest.Nyyd on sellest omamoodi hobi saanud.Ennustanud olen pöhiliselt endale ja mönele yksikule heale tuttavale.Kaardid pole valetanud.Marianne

marne4

Postituste arv : 2
Join date : 22/11/2009

Tagasi üles Go down

ennustamine taroga Empty Taro kaartite ostmine.

Postitamine  marne4 Püh Nov 22, 2009 8:53 pm

Taro kaarte saab osta raamatukauplustest näit.,kuid valik on väga piiratud-öieti valikut nagu polegi.Ise sattusin Soomes väikesse raamatukauplusse-antikvariaati,kus myyakse täiesti uusi Taro kaarte.Lai valik.Marianne

marne4

Postituste arv : 2
Join date : 22/11/2009

Tagasi üles Go down

ennustamine taroga Empty küsimus

Postitamine  segadus Teis Dets 08, 2009 2:34 pm

Kas siit foorumist võiks leida kedagi, kes oleks nõus mulle kaarte panema? Teemaks suhe.. Oleksin väga tänulik...

segadus
Külaline


Tagasi üles Go down

ennustamine taroga Empty küsimus

Postitamine  segadus Teis Dets 08, 2009 2:35 pm

Kas siit foorumist võiks leida kedagi, kes oleks nõus mulle kaarte panema? Teemaks suhe.. Oleksin väga tänulik...

segadus
Külaline


Tagasi üles Go down

ennustamine taroga Empty tarokaardid

Postitamine  pistrik Nelj Dets 10, 2009 12:44 pm

Aga Loitsukelleris on ju suur tarokaartide valik. ..ja seletavat kirjandust on ka!

pistrik

Postituste arv : 1
Join date : 10/12/2009

Tagasi üles Go down

ennustamine taroga Empty Re: ennustamine taroga

Postitamine  MNG Kolm Mai 19, 2010 7:04 pm

Taro kaartidega ei soovitata ennustada noortel naistel, kuna see võib mõjuda viljakusele. Need kes arvavad, et TARO on mingi naljamäng, siis uurige veidi ajalugu ja uurige asjatundjatelt. Kõige tähtsam on asja uskumise ja pühendusega võtta study

MNG

Postituste arv : 1
Join date : 19/05/2010

Tagasi üles Go down

ennustamine taroga Empty Re: ennustamine taroga

Postitamine  arttra Laup Juul 31, 2010 9:29 pm

oo! vinge foorum! avastasin nüüd selle enda jaoks. aga elu siin tõesti seisab....

aga rääkige siin siis oma kogemustest taro kaartidega. Smile

endal kogemused veel puuduvad. ma kavatsen nüüd lähipäevil endale need kaardid soetada. pole seni raha olnud kulutada nii palju (pagana kallid kaardid!), aga tahtmist on juba kaua aega olnud. varsti annan ka oma kogemustest teada!

Päikest! sunny

arttra

Postituste arv : 1
Join date : 31/07/2010
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

ennustamine taroga Empty Kas olete kuulnud midagi Mustlaste ennustus kaartidest?

Postitamine  sobrake1410 Nelj Apr 14, 2011 4:20 pm

Sain endale hiljuti mustlase ennustuskaardid. Kuid pole õrna aimugi kuidas nendega ennustada?
Kahjuks juhendit nendel ei ole.

sobrake1410

Postituste arv : 1
Join date : 14/04/2011

Tagasi üles Go down

ennustamine taroga Empty Re: ennustamine taroga

Postitamine  Miisu Reede Juun 03, 2011 11:41 pm

Kirjuta mulle kaisu_loomake@hotmail.com - usun, et saan aidata nende mustlaskaartide teemal Smile

Miisu
Külaline


Tagasi üles Go down

ennustamine taroga Empty Armastuse taro

Postitamine  Kadi Laup Juul 02, 2011 9:35 am

Armastuse taro! Kas tahad teada, mida sinu väljavalitu Sinu vastu tunneb? Mida sinust mõtleb? Oraakel annab nõu kuidas suhteid paremaks muuta. vastuvõtule reg. tel. 537 95595 Päikest! sunny

Kadi

Postituste arv : 1
Join date : 02/07/2011

Tagasi üles Go down

ennustamine taroga Empty Re: ennustamine taroga

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele